„Omades 15-aastast kogemust PartnerIT-lahenduste müügis, olen jõudnud arusaamisele, et ühte keskmist ettevõtte juhti (mitte seotud IT-ga) võib võrrelda tarbijaga, kes soovis osta telerit 15aastat tagasi: murrab pead kolm kuud, suutmata valida õiget mudelit, siis jalutab poodi ja lahkub ilusa karbiga ning järelmaksu lepinguga. Paar kuud hiljem aga ei tundu ta ost enam üldse nii hea mõttena. Kui vaid oleks olnud ostumomendil keegi erapooletu, kes oleks aidanud teha õige ja ratsionaalse otsuse…“ Vladimir Jelov, Asutaja, Juhtiv partner 

Me elame IT lahenduste ajastul, mis võimaldavad hallata ja toetavad igapäevaseid äriülesandeid. Kuna pole olemas universaalset lahendust, tuleb kasutusele võtta mitu erinevat: tootmise, kommunikatsiooni, planeerimise, finantside ja müügi tarbeks. Enamus nimetatuid võivad tõsta tootlikkust ja effektiivsust või hoopis aeglustada arengut ja tekitada ressursside kulusid.

Meie missiooniks on aidata  kliendil valida õigeid  lahendusi  ning luua selgem pilt nende vajadustest.

Business software partner OÜ meeskonnal on üle aastakümne pikkune kogemus erinevate suur- ja väikeettevõtetele mõeldud infosüsteemide kasutamis-, juurutamis- ning juhtivate arendusfirmade lahenduste müügiga.

Investeerides oma aega ja raha uue IT-lahenduse soetamisele jääb palju arusaamatuks ilusa müügitöö ja keeruliste lepingute tõttu. Oleme hea meelega abiks, et selgitada millised on just Teie vajadused ja millist toodet Te lõpuks endale vajate!

Hetkel me nõustame kliente järgmistes valdkondades:

Olenemata sellest, kas olete kogenud juht või alustav ettevõtte – võtke meiega ühendust ning räägime sellest, milliseid infosüsteeme vajate oma äri eduks!